do kasy suma: 0,00 zł
Masz pytanie?
Wolisz kupić przez telefon?
+42 689 83 33
LEGO CITY czyli miejskie przygody 0
LEGO CITY czyli miejskie przygody

Dzieci w wieku między szóstym a dwunastym rokiem życia wchodzą w specyficzny okres dojrzewania. Powoli obiektem ich zainteresowania zaczyna być świat zewnętrzny. Dzieci zaczynają się wtedy interesować wszelkimi pojazdami, budowlami oraz zjawiskami. Dziewczynki i chłopcy zadają pytania dotyczące świata i ich samych. Nagle zapotrzebowanie na informacje staje się o wiele większe. Także zabawki powinny być dostosowane do ich rosnących wymagań. Standardowe klocki Lego mają do zaoferowania ogromną paletę zestawów tematycznych. Są to takie zestawy jak Lego City, Lego Piraci, Lego Ninjago i wiele innych. Przyjrzymy się zestawom klocków z serii Lego City.

czytaj całość »
LEGO City czyli życie miasta w pigułce 0
LEGO City czyli życie miasta w pigułce

Nasze dorastające dziecko chce naśladować nas i swoje otoczenie. Najpierw pilnie obserwowani są rodzice. Córeczki ubierają pantofle mamy, chcą też nosić jej kolczyki. Proszą, by je umalować dokładnie tak, jak maluje się mama. Chłopcy w tym okresie naśladują swoich ojców. Jaka kurtka taty jest jego ulubioną? Na pewno przymierzy ją jego synek. Buty taty większe o kilkanaście numerów nie są już problemem, gdy mały chłopiec chce poznać męski świat.

czytaj całość »
LEGO City - bohaterowie i odkrywcy 0
LEGO City - bohaterowie i odkrywcy

Nasze dziecko może mieć różne wyobrażenia na temat świata. Są aspekty z nim związane, które lepiej będzie mu zrozumieć poprzez dodatkową zabawę. Na przykład jak wytłumaczyć naszemu dziecku, czym zajmuje się pan w czarnym mundurze z napisem "Policja"? Nie będzie to łatwe zadanie za pierwszym razem. O wiele łatwiej przyjdzie to nam, gdy pokażemy mu realny przykład. Może być to przykład w świecie klocków lego city. Dlaczego nie? W końcu istnieją całe zestawy dedykowane służbom mundurowym i innym nietypowym zawodom.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium