do kasy suma: 0,00 zł
Masz pytanie?
Wolisz kupić przez telefon?
+42 689 83 33
Informacja dotycząca działania naszych sklepów stacjonarnych 0

Drodzy Klienci!
W obliczu zagrożenia rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa (COVID-19), w trosce o Wasze i Nasze zdrowie, zdecydowaliśmy się na zamknięcie naszych sklepów stacjonarnych w Łodzi do odwołania.

Nasz sklep internetowy https://planetaklockow.pl/ działa normalnie i realizuje zamówienia wysyłkowe na bieżąco.

O zmianach w funkcjonowaniu naszych sklepów będziemy informowali Państwa na bieżąco.
Dbajcie o siebie!

czytaj całość »
Zimowe szaleństwo z LEGO! -50% na drugi tańszy zestaw LEGO! 0
Zimowe szaleństwo z LEGO! -50% na drugi tańszy zestaw LEGO!

Zimowe szaleństwo z LEGO!
-50% na drugi tańszy zestaw LEGO!

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Łodzi na ul. Wygodnej 23 oraz ul. Zachodniej 22.

Promocja trwa od 10 do 23.02.2020 lub do wyczerpania zapasów.

LEGO DOTS wspaniała nowość dla dziewczynek! 0
LEGO DOTS wspaniała nowość dla dziewczynek!

Przygotuj się na nadejście zestawów LEGO DOTS, które pozwalają dzieciom wyrażać siebie w nowy, ciekawy sposób! Zestawy DOTS są fajne, niezwykłe i nie do pomylenia z niczym innym — powstały z myślą o dzieciach, które uwielbiają majsterkowanie i rzemiosło.
Oto przedsmak tego, co będzie dostępne już niedługo.

czytaj całość »
Wyprzedaż klocków LEGO 0
Wyprzedaż klocków LEGO

Wyprzedaż klocków LEGO to doskonała okazja do kupienia wymarzonego zestawu LEGO w super cenie.
Obniżki sięgają 50%!
Znajdź swój ulubiony zestaw w super cenie!
Wyprzedaż trwa do końca roku.

czytaj całość »
LEGO Roboty - mityczny świat 0
LEGO Roboty - mityczny świat

Klocki Lego to zabawka, bez której nikt nie wyobraża sobie dzieciństwa, a niektórzy także dorosłego życia. Ta najbardziej kojarzona na świecie marka zabawek stanowi symbol współczesnej kultury. Kiedyś cieszyło po prostu zdobycie nawet najmniejszego zestawu Lego, dziś popyt na te klocki w dużej mierze kształtuje kolekcjonerskie zacięcie miłośników Lego.

czytaj całość »
Filmowe kolekcje LEGO 0
Filmowe kolekcje LEGO

LEGO to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek na świecie. Idea plastikowych klocków z modułami umożliwiającymi konstruowanie nawet najbardziej wymyślnych kompozycji, szybko przyjęła się zarówno wśród najmłodszych, jak i tych trochę starszych; w ten sposób wiele pokoleń znajduje wspólny język, podzielając fascynację klockami Lego.

czytaj całość »
Fenomen klocków LEGO rozszyfrowany 0
Fenomen klocków LEGO rozszyfrowany

Zaczęło się pod koniec XVIII wieku w Niemczech od klocków drewnianych i kamiennych, które rozwijać miały wyobraźnię dziecka i jego zdolności manualne. Te proste w swej formie zabawki nie dawały zbyt wielu możliwości zabawy, jednak idea zabawek konstrukcyjnych przetrwała do dziś, przechodząc rewolucyjne zmiany na przestrzeni lat. Prawdziwy przełom przyniósł wiek XX.

czytaj całość »
LEGO Batman - przeżyj przygodę w Gotham 0
LEGO Batman - przeżyj przygodę w Gotham

Trudno znaleźć osobę, która nie słyszałaby o klockach Lego. Te duńskie, plastikowe klocki kilkadziesiąt lat temu szturmem podbiły cały świat i nic nie zapowiada, by miały stracić na popularności. Wręcz przeciwnie – Lego to nieodłączny symbol współczesnej kultury, kreujący doskonały pomysł na zabawę, dostarczający kolekcjonerom zestawów Lego (nie tylko tych limitowanych) dreszczyku emocji, a ostatnio wyznaczający nowe trendy w światowej kinematografii.

czytaj całość »
LEGO DUPLO - odkryjmy świat dzięki klockom 0
LEGO DUPLO - odkryjmy świat dzięki klockom

Nasze pociechy to nieskończone wulkany energii. Wszędzie jest ich pełno i trudno niekiedy za nimi nadążyć. Wielu sprytnych rodziców odkryło, że istnieje idealny sposób na załatwienie sobie kilkudziesięciu minut spoczynku w towarzystwie ich hiperaktywnych dzieci. Jak dać sobie, chociaż godzinę na spoczynek w jednym miejscu z takim uczącym się biegać urwiskiem?

czytaj całość »
LEGO CITY czyli miejskie przygody 0
LEGO CITY czyli miejskie przygody

Dzieci w wieku między szóstym a dwunastym rokiem życia wchodzą w specyficzny okres dojrzewania. Powoli obiektem ich zainteresowania zaczyna być świat zewnętrzny. Dzieci zaczynają się wtedy interesować wszelkimi pojazdami, budowlami oraz zjawiskami. Dziewczynki i chłopcy zadają pytania dotyczące świata i ich samych. Nagle zapotrzebowanie na informacje staje się o wiele większe. Także zabawki powinny być dostosowane do ich rosnących wymagań. Standardowe klocki Lego mają do zaoferowania ogromną paletę zestawów tematycznych. Są to takie zestawy jak Lego City, Lego Piraci, Lego Ninjago i wiele innych. Przyjrzymy się zestawom klocków z serii Lego City.

czytaj całość »
LEGO Creator - ciekawe zestawy klocków 0
LEGO City - bohaterowie i odkrywcy

Firma Lego znana jest ze swojego kreatywnego podejścia. Nie inaczej mogło być w wypadku serii klocków Lego Creator. Na pierwszy rzut oka ta seria jak gdyby wyróżnia się na tle innych standardowych zestawów. Wydaje się, że cechuje ją większa szczegółowość modeli budynków czy maszyn. Zdania niektórych wskazują, że to jedna z najpiękniejszych serii klocków Lego. Przyjrzymy się jakiemuś większemu zestawowi. Może zachęceni sami znajdziemy jakiś zestaw idealny dla naszego dziecka?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium