do kasy suma: 0,00 zł
Masz pytanie?
Wolisz kupić przez telefon?
+42 689 83 33
LEGO DOTS wspaniała nowość dla dziewczynek! 0
LEGO DOTS wspaniała nowość dla dziewczynek!

Przedstawiamy LEGO DOTS, zupełnie nową koncepcję wyrażania siebie w nowy, ciekawy sposób!
LEGO zaprezentowało serię LEGO Dots, nową koncepcję budowania i projektowania, która wykorzystuje klocki LEGO, aby zapewnić dzieciom nieograniczone możliwości do wyrażania siebie.

Ta ekscytująca nowa seria jest wypełniona wieloma kolorowymi klockami w nowych kształtach. Zacznij od modyfikacji swoich ubrań, aż po wystrój swojego pokoju.  LEGO DOTS są po to, aby wyrażać siebie, projektować i indywidualnie personalizować przestrzeń wokół.


Nowa seria LEGO DOTS ma datę premiery 1 marca 2020 r. i będzie dostępna na stronie planetaklockow.pl oraz w naszych sklepach stacjonarnych.

Aby kreacje stały się jeszcze bardziej ekspresyjne, wprowadzono ponad trzydzieści kafelków nastroju, w tym m.in. mimika, nuta, kosmiczna planeta, noc gwiezdna, odciski łap i tęczowy puchatek - i wiele innych.
Opierając się na systemie LEGO, dzieci mają nieograniczone możliwości dokładania swojego świata, rozbierania wszystkich elementów i przeprojektowywania, aby pomóc im rozwijać kreatywność i pewność siebie.

Nowa seria LEGO® DOTS dostępna od 1 marca 2020 roku będzie obejmować:

Artykuły do noszenia:

LEGO DOTs 41900 Bransoletka z tęczą
LEGO DOTs 41901 Bransoletka ze stylowymi zwierzakami
LEGO DOTs 41902 Bransoletka z błyszczącym jednorożcem
LEGO DOTs 41903 Bransoletka z cudami kosmosu
LEGO DOTs 41912 Bransoletka z papużkami nierozłączkami

Artykuły wystroju domu:

LEGO DOTs 41904 Stojaki na zdjęcia z motywem zwierzęcym
LEGO DOTs 41905 Tęczowy stojak na biżuterię
LEGO DOTs 41906 Pojemnik na długopisy w kształcie ananasa
LEGO DOTs 41908 Dodatki DOTS - seria 1


Tworząc LEGO DOTS, projektanci LEGO zainspirowali się badaniami, które pokazują, że dzieci coraz częściej chcą rozwijać swoją kreatywność dzięki bardziej spersonalizowanym formom zabawy, w których mogą swobodnie eksplorować i wyrażać siebie poprzez własne projekty. Opiera się na badaniu  przeprowadzonym z udziałem 10 800 rodziców i 7200 dzieci w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Niemczech, a wśród uczestników przeprowadzono ogółem 21 600 obserwacji zabaw i wykorzystano je do określenia znaczenia i kierunku koncepcji DOTS.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium