LEGO Nexo Knights 70322 Pojazd Axla

Produkt jest: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena regularna: 373,99 zł
Cena: 339,99 zł 339.99 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: LEGO
Kod produktu: LEGO 70322

Opis

Wieżyczka transportera może się odłączać! Wyślij ja do walki z Buroziem. Wypal z wyrzutni pocisków i miotaczy dysków, a potem spróbuj powstrzymać potwory ostrzałem z ukrytej katapulty transportera. Jeśli podejdą zbyt blisko, to odkryją tajny skarbiec! Jeśli Burdzie da się we znaki i narobi szkód swoim miotaczem dysków i potężnym młotem, wyślij Axl Boty, zęby usunęły uszkodzenia. W zestawie skanowane tarcze 4 mocy NEXO: Rzut skala, Spalenie, Skamienienie i Pole siłowe. Wykorzystaj potęgę transportera Axla i nie pozwól, zęby Burdzie dorwał księgę zaklęć! Ukryj księgę zaklęć w transporterze Axla, zęby Burdzie nie dostał jej w swoje ręce! Maszyna ma tajny skarbiec i odłączana wieżyczkę. Dodatkowo w zestawie znajdziesz 4 tarcze do zeskanowania. Zestaw zawiera 4 minifigurki i 1 duża figurkę. Sięgnij po ruchoma figurkę Burzliwego i odegraj scenę bitwy miedzy nim a transporterem Axla. Obróć wieżyczkę, aby namierzyć Burzliwego, a potem wypal do niego z podwójnego działka sprężynowego i miotacza dysków. Odłączenie wieżyczki pozwala rozłożyć katapultę i sięgnąć do tajemnej skrytki, gdzie znajduje się Księga Strachu. Zobaczysz tez Axl Bota w sterowni. W zestawie są 4 tarcze do zeskanowania oraz 4 minifigurki.

 • Zestaw zawiera 4 minifigurki: Axl, 2 Axl Boty i Popielny Wojownik. W pudelku znajdziesz także duża figurkę Burnziego do złożenia.
 • Transporter Axla ma obrotowa wieżyczkę strzelnicza, która ma kola i może się odłączać. Jest uzbrojony w podwójne działka sprężynowe i miotacz dysków, a wewnątrz kryje skarbiec z Księga Strachu, katapultę, sterownie i 2 kokpity - dla Axla i Axl Bota. Dodatkowo posiada 4 ukryte schowki boczne, w których znajduje się bron i narzędzia dla Axla Bota.
 • Odłącz wieżyczkę, by móc umieścić Księgę Strachu w skarbcu, odsłonić sterownie i rozłożyć katapultę.
 • Pod 4 klapami przy kolach kryje się bron dla Al Bota i narzędzia, którymi dokonuje on napraw.
 • W zestawie bron: młot i miotacz dysków Burzliwego, topór Axla, 2 topory Axl Bota i miecz Popielnego Wojownika.
 • Dostępne akcesoria to Księga Strachu, 3 globulinowe dyski, 3 dyski rycerzy, hełm i tarcza Axla, 2 hełmy dla Axl Bota, hełm i zbroja Popielnego Wojownika, a także młotek i klucz.
 • Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat.
 • Zeskanuj tarcze dla każdej z 4 mocy NEXO (Rzut skala, Spalenie, Skamienienie i Pole siłowe), aby zyskać dodatkowe możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™!
 • Swoje ulubione postacie NEXO KNIGHTS™ znajdziesz na kanale Cartoon Network.
 • Transporter Axla ma ok. 18 cm wysokości, 24 cm długości i 16 cm szerokości.
 • Odłączana wieżyczka transportera Axla ma ok. 18 cm wysokości, 12 cm długości i 16 cm szerokości.
 • Burnzie ma ok. 13 cm wysokości.

Planeta klocków Sklep z klockami LEGO Dane techniczne

Seria: Nexo Knights
Nazwa oryginalna: Axl`s Tower Carrier
Wiek: 8 - 14 lat
Ilość elementów: 670
Ilość figurek: 4
Wymiary opakowania: 78,5 x 540 x 282 mm

Produkty powiązane

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl