do kasy suma: 0,00 zł
Masz pytanie?
Wolisz kupić przez telefon?
+42 689 83 33

LEGO Super Heroes 76108 Starcie w Sanctum Sanctorum

Produkt jest: wycofany z oferty
Cena: 459,99 zł 459.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: LEGO 76108
Kod EAN: 5702016110197

Szczegóły klocków LEGO Super Heroes 76108 Starcie w Sanctum Sanctorum

Seria Super Heroes
Nazwa oryginalna Avengers Face Off
Wiek 8-14
Płeć chłopcy
Ilość klocków 1000-2000
Ilość elementów 1004
Ilość figurek 5
Wymiary opakowania 94 x 480 x 378 mm

Opis klocków LEGO Super Heroes 76108 Starcie w Sanctum Sanctorum

Uwaga! To zestaw LEGO® Marvel Super Heroes 76108 Starcie w Sanctum Sanctorum! Cull Obsidian i Ebony Maw atakują Sanctum Sanctorum Doktora Strange’a. Iron Spider-Man już zjeżdża z dachu, by ich zaskoczyć! Pomóż Iron Manowi i Doktorowi Strange’owi powstrzymać superzłoczyńców elementami mocy. Gdy Ebony Maw wedrze się do sypialni Petera Parkera, otwórz pod nim zapadnię i zrzuć go w dół. Powstrzymaj złych najeźdźców, bo inaczej wysadzą ścianę Sanctum Sanctorum i wykradną bezcenny Kamień Nieskończoności. Po wygranej walce możesz się zrelaksować, zajadając pizzę na wynos w mieszkaniu Petera Parkera.

Powstrzymaj Culla Obsidiana i Ebony Mawa, zanim wykradną Kamień Nieskończoności!

Pomóż Iron Spider-Manowi obronić Sanctum Sanctorum z zapadnią, wybuchającą ścianą oraz funkcjami wystrzeliwania i opuszczania minifigurek w zestawie Starcie w Sanctum Sanctorum. Zestaw zawiera cztery minifigurki i dużą figurkę.

Sięgnij po zestaw LEGO® Marvel Super Heroes 76108 Starcie w Sanctum Sanctorum i odegraj walkę między Iron Spider-Manem, Iron Manem i Doktorem Strange’em a superzłoczyńcami. Ten pasjonujący zestaw zawiera składany, trójpoziomowy nowojorski budynek, w którym mieści się Sanctum Sanctorum Doktora Strange'a. Jest w nim ściana z funkcją wybuchania, ukryty Kamień Nieskończoności oraz pizzeria i mieszkanie Petera Parkera, które mają okna z funkcją wybuchania. Z dachu można wystrzelić minifigurkę, a ze znajdującej się na nim wieży wodnej opuścić Iron Spider-Mana. Ten zestaw z superbohaterami zawiera także odczepiany róg ulicy ze scenką oraz cztery minifigurki i dużą figurkę z bronią i 20 elementami mocy.

• W zestawie cztery minifigurki: Iron Spider-Man, Iron Man, Doktor Strange i Ebony Maw oraz duża figurka Culla Obsidiana.
• W 3-poziomowym nowojorskim budynku znajduje się Sanctum Sanctorum, pizzeria, mieszkanie Petera Parkera, dwie ewakuacyjne klatki schodowe i wieża wodna na dachu. W zestawie jest też odczepiany róg ulicy ze scenką.
• Budynek składa się i rozkłada, a róg ulicy można przyczepić w różnych miejscach, by zmienić wygląd modelu.
• Sanctum Sanctorum składa się z holu wejściowego, biblioteki i biura Doktora Strange’a. W holu są otwierane drzwi, stojak na broń z toporem i mieczem oraz fotel. W bibliotece znajdują się ściana z funkcją wybuchania, ukryty Kamień Nieskończoności z podstawką, półki na książki, otwierana skrzynia z dwoma sztyletami w środku oraz stojak na broń z laską i włócznią. Na ostatnim piętrze jest biuro Doktora Strange'a z dekorowanym oknem z Sanctum Sanctorum (nowość na marzec 2018 r.), biurkiem, półkami na książki oraz świecznikiem do zbudowania.
• Uruchom funkcję wybuchającej ściany, by odnaleźć Kamień Nieskończoności.
• W mieszkaniu Petera Parkera znajduje się biuro, a w nim biurko i akcesoria, takie jak komputer, lampa i pudła. Jest tam także sypialnia z zapadnią, oknem z funkcją wybuchania, łóżkiem i pizzą.
• Uruchom funkcję wybuchającego okna, a odnajdziesz pajęczynę na ścianie budynku.
• Pizzeria ma otwierane drzwi, okno z funkcją wybuchania, piec do pizzy, szawarmę do zbudowania i różne akcesoria, takie jak pizza, łopata do pizzy i gaśnica.
• Na dachu znajduje się wyrzutnia minifigurek i wieża wodna z funkcją opuszczania, dzięki której można wysłać Iron Spider-Mana do walki na „pajęczej nici”.
• Na rogu ulicy znajduje się kiosk z gazetami (z klockami przedstawiającymi gazety), kosz na śmieci i różne akcesoria, takie jak pajęczyna z telefonem Iron Spider Mana oraz kawałek pizzy.
• Duża figurka Culla Obsidiana (nowość na marzec 2018 r.) ma dwa młoty do zbudowania.
• W zestawie broń energetyczna Iron Spider-Mana oraz broń energetyczna Ebony Mawa.
• Iron Spider-Man ma płytkę na plecy z czterema nogami.
• W zestawie jest też 10 niebieskich i 10 pomarańczowych, przezroczystych elementów mocy, które można doczepiać do modeli i minifigurek.
• Minifigurki Iron Mana, Iron Spider-Mana i Ebony Mawa to nowości na marzec 2018 r.
• Przeżyj ponownie pasjonujące chwile z filmu Marvel Super Heroes Avengers: Wojna bez granic.
• Model ma ok. 30 cm wysokości, 20 cm szerokości i 21 cm głębokości.

Klienci, którzy kupili LEGO Super Heroes 76108 Starcie w Sanctum Sanctorum interesowali się również:

Powiedz nam co sądzisz o tym zestawie klocków LEGO (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium