do kasy suma: 0,00 zł
Masz pytanie?
Wolisz kupić przez telefon?
+42 689 83 33

LEGO Super Heroes 76108 Starcie w Sanctum Sanctorum

Produkt jest: wycofany z oferty
Cena: 459,99 zł 459.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: LEGO 76108
Kod EAN: 5702016110197

Szczegóły klocków LEGO Super Heroes 76108 Starcie w Sanctum Sanctorum

Seria Super Heroes
Nazwa oryginalna Avengers Face Off
Wiek 8-14
Płeć chłopcy
Ilość klocków 1000-2000
Ilość elementów 1004
Ilość figurek 5
Wymiary opakowania 94 x 480 x 378 mm

Opis klocków LEGO Super Heroes 76108 Starcie w Sanctum Sanctorum

Uwaga! To zestaw LEGO® Marvel Super Heroes 76108 Starcie w Sanctum Sanctorum! Cull Obsidian i Ebony Maw atakują Sanctum Sanctorum Doktora Strange’a. Iron Spider-Man już zjeżdża z dachu, by ich zaskoczyć! Pomóż Iron Manowi i Doktorowi Strange’owi powstrzymać superzłoczyńców elementami mocy. Gdy Ebony Maw wedrze się do sypialni Petera Parkera, otwórz pod nim zapadnię i zrzuć go w dół. Powstrzymaj złych najeźdźców, bo inaczej wysadzą ścianę Sanctum Sanctorum i wykradną bezcenny Kamień Nieskończoności. Po wygranej walce możesz się zrelaksować, zajadając pizzę na wynos w mieszkaniu Petera Parkera.

Powstrzymaj Culla Obsidiana i Ebony Mawa, zanim wykradną Kamień Nieskończoności!

Pomóż Iron Spider-Manowi obronić Sanctum Sanctorum z zapadnią, wybuchającą ścianą oraz funkcjami wystrzeliwania i opuszczania minifigurek w zestawie Starcie w Sanctum Sanctorum. Zestaw zawiera cztery minifigurki i dużą figurkę.

Sięgnij po zestaw LEGO® Marvel Super Heroes 76108 Starcie w Sanctum Sanctorum i odegraj walkę między Iron Spider-Manem, Iron Manem i Doktorem Strange’em a superzłoczyńcami. Ten pasjonujący zestaw zawiera składany, trójpoziomowy nowojorski budynek, w którym mieści się Sanctum Sanctorum Doktora Strange'a. Jest w nim ściana z funkcją wybuchania, ukryty Kamień Nieskończoności oraz pizzeria i mieszkanie Petera Parkera, które mają okna z funkcją wybuchania. Z dachu można wystrzelić minifigurkę, a ze znajdującej się na nim wieży wodnej opuścić Iron Spider-Mana. Ten zestaw z superbohaterami zawiera także odczepiany róg ulicy ze scenką oraz cztery minifigurki i dużą figurkę z bronią i 20 elementami mocy.

• W zestawie cztery minifigurki: Iron Spider-Man, Iron Man, Doktor Strange i Ebony Maw oraz duża figurka Culla Obsidiana.
• W 3-poziomowym nowojorskim budynku znajduje się Sanctum Sanctorum, pizzeria, mieszkanie Petera Parkera, dwie ewakuacyjne klatki schodowe i wieża wodna na dachu. W zestawie jest też odczepiany róg ulicy ze scenką.
• Budynek składa się i rozkłada, a róg ulicy można przyczepić w różnych miejscach, by zmienić wygląd modelu.
• Sanctum Sanctorum składa się z holu wejściowego, biblioteki i biura Doktora Strange’a. W holu są otwierane drzwi, stojak na broń z toporem i mieczem oraz fotel. W bibliotece znajdują się ściana z funkcją wybuchania, ukryty Kamień Nieskończoności z podstawką, półki na książki, otwierana skrzynia z dwoma sztyletami w środku oraz stojak na broń z laską i włócznią. Na ostatnim piętrze jest biuro Doktora Strange'a z dekorowanym oknem z Sanctum Sanctorum (nowość na marzec 2018 r.), biurkiem, półkami na książki oraz świecznikiem do zbudowania.
• Uruchom funkcję wybuchającej ściany, by odnaleźć Kamień Nieskończoności.
• W mieszkaniu Petera Parkera znajduje się biuro, a w nim biurko i akcesoria, takie jak komputer, lampa i pudła. Jest tam także sypialnia z zapadnią, oknem z funkcją wybuchania, łóżkiem i pizzą.
• Uruchom funkcję wybuchającego okna, a odnajdziesz pajęczynę na ścianie budynku.
• Pizzeria ma otwierane drzwi, okno z funkcją wybuchania, piec do pizzy, szawarmę do zbudowania i różne akcesoria, takie jak pizza, łopata do pizzy i gaśnica.
• Na dachu znajduje się wyrzutnia minifigurek i wieża wodna z funkcją opuszczania, dzięki której można wysłać Iron Spider-Mana do walki na „pajęczej nici”.
• Na rogu ulicy znajduje się kiosk z gazetami (z klockami przedstawiającymi gazety), kosz na śmieci i różne akcesoria, takie jak pajęczyna z telefonem Iron Spider Mana oraz kawałek pizzy.
• Duża figurka Culla Obsidiana (nowość na marzec 2018 r.) ma dwa młoty do zbudowania.
• W zestawie broń energetyczna Iron Spider-Mana oraz broń energetyczna Ebony Mawa.
• Iron Spider-Man ma płytkę na plecy z czterema nogami.
• W zestawie jest też 10 niebieskich i 10 pomarańczowych, przezroczystych elementów mocy, które można doczepiać do modeli i minifigurek.
• Minifigurki Iron Mana, Iron Spider-Mana i Ebony Mawa to nowości na marzec 2018 r.
• Przeżyj ponownie pasjonujące chwile z filmu Marvel Super Heroes Avengers: Wojna bez granic.
• Model ma ok. 30 cm wysokości, 20 cm szerokości i 21 cm głębokości.

Klienci, którzy kupili LEGO Super Heroes 76108 Starcie w Sanctum Sanctorum interesowali się również:

LEGO Super Heroes 76094  Supergirl vs. Brainiac
LEGO Super Heroes 76094 Supergirl vs. Brainiac
37,39 zł 43,99 zł
LEGO Super Heroes 76093  Nightwing vs. The Joker
LEGO Super Heroes 76093 Nightwing vs. The Joker
37,39 zł 43,99 zł
LEGO Super Heroes 76090  Star-Lord vs. Nebula
LEGO Super Heroes 76090 Star-Lord vs. Nebula
37,39 zł 43,99 zł

Powiedz nam co sądzisz o tym zestawie klocków LEGO (0)

Submit

LEGO Kalendarze Adwentowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium