LEGO Nexo Knights 70320 Myśliwiec V2 Aarona

Produkt jest: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 144,99 zł 144.99 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: LEGO
Kod produktu: LEGO 70320

Opis

Daj się porwać futurystycznej rzeczywistości świata LEGO® NEXO KNIGHTS™ z niesamowitym Myśliwcem V2 i zmień się w Aarona Fosa, który z pojazdu typu „2 w 1” robi kusze! Ściśnij spust i wystrzel z podwójnych sprężynowych działek, a potem urządź zabawę w bitwę z lawowymi potworami. Jak myślisz, czy uzbrojony w kusze Aaron pokona uskrzydlonego Popielnego Wojownika? Wystrzel rycerza na pokładzie pojazdu w kształcie strzały ze Aaron Botem za sterami! W zestawie skanowane tarcze 2 mocy NEXO: Lodowy deszcz i Tarczowy blister. Myśliwiec V2 typu „2 w 1” zawsze trafia w cel! Zmień się w Aarona i użyj dwufunkcyjnego Myśliwca V2 jako kuszy wyposażonej dodatkowo w dwa sprężynowe działka! Gdy znudzi ci taka zabawa, możesz odegrać scenariusz powietrznej bitwy z Popielnym Wojownikiem! W zestawie 3 minifigurki. Zabawa w odgrywanie ról z LEGO® NEXO KNIGHTS™ może być teraz jeszcze lepsza! Zmień się w Aarona Fosa i wykorzystaj Myśliwiec V2 jako kusze, a potem naciśnij spust i wystrzel z podwójnego sprężynowego działka. Sprawdź, czy rycerz będzie w stanie pokonać Popielnego Wojownika na pokładzie Myśliwca V2, który jest uzbrojony w wyrzucany pojazd w kształcie strzały i strzelające kusze. W zestawie znajdziesz tez 2 tarcze do zeskanowania. W zestawie 3 minifigurki.

  • Zestaw zawiera 3 minifigurki: Aaron Fox, Aaron Bot i Popielny Wojownik.
  • Myśliwiec V2 Aarona Fosa ma spust, podwójne działko sprężynowe, a jego skrzydła tworzą kusze. Znajdziesz tam tez wyrzucany miniaturowy pojazd z kokpitem dla Aarona Fox, a także miejsce dla Aaron Bota.
  • W zestawie bron: kusza Aarona strzelająca bełtami, miecz Aaron Bota oraz kusza Popielnego Wojownika strzelająca klockami.
  • Zestaw zawiera także akcesoria: hełm Aarona, tarcze i zbroje NEXO, a także hełm Aaron Bota, hel Popielnego Wojownika i 2 skrzydła.
  • Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat.
  • Pobierz darmowa aplikacje LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0 na smartfon lub tablet. Zanim polaczysz się z Internetem, spytaj o zgodę rodziców lub opiekunów.
  • Zeskanuj tarcze dla każdej z 2 mocy NEXO (Lodowy deszcz i Tarczowy blister), aby zyskać dodatkowe możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™!
  • Myśliwiec V2 Aarona Fosa mąko. 9 cm wysokości, 24 cm długości i 26 cm szerokości.
  • Wymiary mini pojazdu: ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 4 cm szerokości.

Planeta klocków Sklep z klockami LEGO LEGO 70320 dane techniczne:

Seria: Nexo Knights
Więcej produktów z serii: Nexo Knights
Nazwa oryginalna: Aaron Fox's Aero-Striker V2
Wiek: 8 - 14 lat
Ilość elementów: 301
Ilość figurek: 3
Wymiary opakowania: 59 x 282 x 262 mm

Produkty powiązane

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl